Menu
Home
Welkom
Trainingsuren
Afspraken
Wedstrijden
Wedstrijd agenda
Wedstrijd archief
Afspraken wedstrijden
Testzwemmen
Brevetzwemmen
Besttijden
Trainers witten
Zwemclub GEEL Witten
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Search Results
Witten
59 events in this category
- Pagina 2 / 4
Vorige
1
2
3
4
Volgende
04
dec
2022
14:00
Witten
Wedstrijd ZGEEL
Uitnodiging Inschrijving Programma Uitslag Uitslag Lenex
[...]
06
nov
2022
14:00
Witten
Wedstrijd AZV
Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00 Programma Uitslag
[...]
05
juni
2022
13:00
Witten
Wedstrijd Mozka
Locatie:
Vita Den Uyt Mol
Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00 Inschrijving Programma Deelnemende
[...]
24
apr
2022
13:00
Witten
Wedstrijd SHARK
Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00 Uitnodiging Inschrijving Programma Uitslag
[...]
23
jan
2022
13:00
Witten
Wedstrijd KST
Locatie:
Zwembad Turnhout
Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00 Owv de huidige COVID maatregelen zijn toeschouwers niet
[...]
05
dec
2021
14:00
Witten
Wedstrijd ZGEEL
Locatie:
Zwembad Geel
Uitnodiging Inschrijving Programma Uitslag
[...]
10
mei
2020
12:00
Witten
Wedstrijd HZA
Programma Inschrijving Startlijst Uitslag
[...]
26
apr
2020
13:00
Witten
Wedstrijd HZC
Uitnodigingsbrief - Voorprogramma Inschrijving Startlijst Uitslag
[...]
19
jan
2020
13:00
Witten
Wedstrijd KST
Startlijst Uitslag Afgevaardigden: Peggy Verstrepen en Wonne Keysers. Trainers: Luc Vanthournout en Kim Kielbaey
[...]
01
dec
2019
13:00
Witten
Wedstrijd ZGEEL
Programma Uitslag Afgevaardigde:Trainer:Tijdopnemer:
[...]
24
nov
2019
13:00
Witten
Wedstrijd ZCN
Inschrijven tot 30/10/2019 Programma Inschrijving Startlijst Uitslag Afgevaardigde: Kim Kielbaey & Eddy Van LaethemTrainer: Evi
[...]
13
okt
2019
13:00
Witten
Wedstrijd AZV
Inschrijven tot 04/10/2019 Programma Inschrijving Startlijst Uitslag Afgevaardigde: Kim Kielbaey & Karine BogaertsTrainer: Celien &
[...]
29
sept
2019
14:00
Witten
ZGEEL Zwemfeest
Voorprogramma InschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
02
juni
2019
13:00
Witten
Wedstrijd MOZKA
Startlijst Uitslag Afgevaardigde: Jessy Blommaert en Eddy Van LaethemTrainer: Liliane en LucTijdopnemer: Kim Kielbaey
[...]
12
mei
2019
13:00
Witten
Wedstrijd HZA
Inschrijven tot 28/04/2019 Programma Inschrijving Startlijst Uitslag Afgevaardigde:Trainer:Tijdopnemer:
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Wedstrijden
Wedstrijd archief