Afgelopen evenementen

Er zijn 43 afgelopen evenementen - Pagina 1 / 3

06
nov
2022
14:00
Witten

Wedstrijd AZV

Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00   Programma Uitslag     [...]
05
juni
2022
13:00
Witten

Wedstrijd Mozka

Locatie: Vita Den Uyt Mol
Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00   Inschrijving Programma Deelnemende [...]
24
apr
2022
13:00
Witten

Wedstrijd SHARK

Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00   Uitnodiging Inschrijving Programma Uitslag   [...]
23
jan
2022
13:00
Witten

Wedstrijd KST

Locatie: Zwembad Turnhout
Info: Aanwezig: 12u45 aanmelden bij de afgevaardigde van ZGEEL Inzwemmen: 13u00 Start wedstrijd: 14u00   Owv de huidige COVID maatregelen zijn toeschouwers niet [...]
05
dec
2021
14:00
Witten

Wedstrijd ZGEEL

Locatie: Zwembad Geel
Uitnodiging Inschrijving Programma Uitslag[...]
10
mei
2020
12:00
Witten

Wedstrijd HZA

Programma     Inschrijving  Startlijst Uitslag[...]
26
apr
2020
13:00
Witten

Wedstrijd HZC

Uitnodigingsbrief - Voorprogramma     Inschrijving  Startlijst Uitslag[...]
19
jan
2020
13:00
Witten

Wedstrijd KST

Startlijst Uitslag   Afgevaardigden: Peggy Verstrepen en Wonne Keysers. Trainers: Luc Vanthournout en Kim Kielbaey[...]
01
dec
2019
13:00
Witten

Wedstrijd ZGEEL

Programma Uitslag Afgevaardigde:Trainer:Tijdopnemer:[...]
24
nov
2019
13:00
Witten

Wedstrijd ZCN

Inschrijven tot 30/10/2019 Programma          Inschrijving Startlijst  Uitslag Afgevaardigde: Kim Kielbaey & Eddy Van LaethemTrainer: Evi [...]
13
okt
2019
13:00
Witten

Wedstrijd AZV

Inschrijven tot 04/10/2019 Programma     Inschrijving  Startlijst Uitslag Afgevaardigde: Kim Kielbaey & Karine BogaertsTrainer: Celien & [...]
29
sept
2019
14:00
Witten

ZGEEL Zwemfeest

Voorprogramma InschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers: [...]
02
juni
2019
13:00
Witten

Wedstrijd MOZKA

Startlijst Uitslag Afgevaardigde: Jessy Blommaert en Eddy Van LaethemTrainer: Liliane en LucTijdopnemer: Kim Kielbaey[...]
12
mei
2019
13:00
Witten

Wedstrijd HZA

Inschrijven tot 28/04/2019 Programma Inschrijving Startlijst Uitslag Afgevaardigde:Trainer:Tijdopnemer:[...]
28
apr
2019
13:00
Witten

Wedstrijd HZC

Inschrijven tot  13/04/2019 Programma Inschrijving Startlijst Uitslag Afgevaardigde: Jessy Blommaert en Cindy VermeulenTrainer: Mira en [...]

Powered by iCagenda