Menu
Home
Welkom
Trainingsuren
Swimrankings
Wedstrijden
Wedstrijd agenda
Wedstrijd archief
Besttijden, Clubrecords, ...
Trainers groenen
Afspraken
Zwemclub GEEL Groenen
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Afgelopen evenementen
Er zijn 293 afgelopen evenementen
- Pagina 4 / 20
Vorige
1
2
3
4
5
6
7
8
...
20
Volgende
15
jan
2023
13:00
Groenen
Jeugdwedstrijd SWEM 2023
Locatie:
Provinciaal Domein Puyenbroeck
|
Plaats:
9185 Wachtebeke, Belgie
ENKEL VOOR JEUGDSELECTIE
08
jan
2023
07:00
Groenen
KAZSC Wisselsprintcriterium Frank Pepermans
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Kim Kielbaey, Kenny Roosenbroeck, Sven Vereecken Officials: Jo Maes, Oda Steenhoudt, Julie Lagey Afgevaardigde: Stephanie Van
[...]
30
dec
2022
08:00
Groenen
MOZKA laatste kans wedstrijd
Locatie:
Vita Den Uyt
|
Plaats:
2400 Mol, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers: Toon Dillen, Kim Kielbaey, Kenny Roosenbroeck Officials; Peggy Verstrepen, Julie Lagey, Jessy Blommaert, Mira Vets Afgevaardigde; Jo Maes, Oda
[...]
18
dec
2022
08:00
Groenen
DMB X Mass-Ball Bree
Locatie:
Zwembad de Sprink
|
Plaats:
3960 Bree, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Toon Dillen Officials: Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardigde: Tinne Jansens Uitslag
[...]
04
dec
2022
07:00
Groenen
Lange afstand Brabo
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Wedstrijd geannuleerd!
27
nov
2022
08:00
Groenen
ALGT Diamondcup Temse
Locatie:
Scheldebad
|
Plaats:
Temse, Belgie
Wedstrijd enkel voor A2 en A1 zwemmers
19
nov
2022
08:00
Groenen
22st ZN tweedaagse Nijlen
Locatie:
Gemeentelijk sportcentrum
|
Plaats:
2560 Nijlen, Belgie
Voorprogramma Praktische info Praktische info V2 Inschrijving Programma 19112022 Programma 20112022 Trainers: Sven Vereecken, Kenny Roosenbroeck , Lilianne Janssens, Kim Kielbaey Officials;
[...]
19
nov
2022
07:00
Groenen
VJK korte baan Hasselt
Locatie:
zwembad Kapermolen
|
Plaats:
3500 Hasselt, Belgie
NIEUWSBRIEF Wedstrijdreglement Inschrijving Programma dag 1 Programma dag 2 Trainers: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials; Zaterdag: Jan Helsen, Martijn Nijziel
[...]
12
nov
2022
07:00
Groenen
BK OPEN 25m 2022
Locatie:
Zwembad Sportoase
|
Plaats:
3001 Leuven, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info 1 Praktische info 2 Programma Trainers: Sven Vereecken Officials; Zaterdag: Julie Lagey, Jan Helsen, Inge Geebelen
[...]
11
nov
2022
08:00
Groenen
Jeugdcriterium Genk 2022
Locatie:
SportinGenk Park
|
Plaats:
Genk, Belgie
Voorstel voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Toon Dillen Officials: Jessy Blommaert, Floor Nijziel, Martijn Nijziel Afgevaardigde; Karine Bogaerts uitslag
[...]
23
okt
2022
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen lange afstand
Locatie:
Topsportbad Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Sven Officials; VM: Inge Geebelen NM: Julie Lagey, Floor Nijziel, Martijn Nijziel Afgevaardigde: Wendy
[...]
23
okt
2022
08:00
Groenen
Memorial Anteunis Gent
Locatie:
LAGO Rozebroeken
|
Plaats:
Gent, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Wedstrijdreglement Inschrijving Programma Trainers: Toon, Kim Officials: Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardigde: Tinne Jansens Uitslag
[...]
16
okt
2022
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen 16/10
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezemberg
|
Plaats:
Antwerpen
Voorprogramma Inschrijvingen Programma Richtlijnen Trainers: Sven, Toon, Kim, Kenny Officials: Peggy Verstrepen, Julie Lagey, Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardige; Wendy Van Opstal Uitslag
[...]
15
okt
2022
08:30
Groenen
Provinciale kampioenschappen 15/10
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijvingen Programma Richtlijnen Trainers: Sven, Kim, Kenny Officials: Peggy Verstrepen, Inge Geebelen, Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardige: Stephanie Van den Eede
[...]
09
okt
2022
13:00
Groenen
KVZP 400m Cup
Locatie:
Zwembad 't Zeepaardje
|
Plaats:
1800 Vilvoorde, Belgie
Voorprogramma Wedstrijdreglement Inschrijving Programma Trainers: Sven Officials: Peggy, Tom Afgevaardigde; Julie Lagey Uitslag Uitslag ZGeel
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Wedstrijden
Wedstrijd archief