Afgelopen evenementen

Er zijn 243 afgelopen evenementen - Pagina 1 / 17

27
nov
2022
08:00
Groenen

ALGT Diamondcup Temse

Locatie: Scheldebad  |  Plaats: Temse, Belgie
Wedstrijd enkel voor A2 en A1 zwemmers
19
nov
2022
08:00
Groenen

22st ZN tweedaagse Nijlen

Locatie: Gemeentelijk sportcentrum  |  Plaats: 2560 Nijlen, Belgie
Voorprogramma Praktische info Praktische info V2 Inschrijving Programma 19112022 Programma 20112022 Trainers: Sven Vereecken, Kenny Roosenbroeck , Lilianne Janssens, Kim Kielbaey Officials; [...]
19
nov
2022
07:00
Groenen

VJK korte baan Hasselt

Locatie: zwembad Kapermolen  |  Plaats: 3500 Hasselt, Belgie
NIEUWSBRIEF Wedstrijdreglement Inschrijving Programma dag 1 Programma dag 2 Trainers: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials;       Zaterdag: Jan Helsen, Martijn Nijziel   [...]
12
nov
2022
07:00
Groenen

BK OPEN 25m 2022

Locatie: Zwembad Sportoase  |  Plaats: 3001 Leuven, Belgie
Voorprogramma  Inschrijving Praktische info 1 Praktische info 2 Programma Trainers: Sven Vereecken Officials;       Zaterdag: Julie Lagey, Jan Helsen, Inge Geebelen [...]
11
nov
2022
08:00
Groenen

Jeugdcriterium Genk 2022

Locatie: SportinGenk Park  |  Plaats: Genk, Belgie
Voorstel voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Toon Dillen Officials: Jessy Blommaert, Floor Nijziel, Martijn Nijziel Afgevaardigde; Karine Bogaerts uitslag[...]
23
okt
2022
08:00
Groenen

Provinciale kampioenschappen lange afstand

Locatie: Topsportbad Zwembad Wezenberg  |  Plaats: Antwerpen, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Sven Officials; VM: Inge Geebelen NM: Julie Lagey, Floor Nijziel, Martijn Nijziel Afgevaardigde: Wendy [...]
23
okt
2022
08:00
Groenen

Memorial Anteunis Gent

Locatie: LAGO Rozebroeken  |  Plaats: Gent, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Wedstrijdreglement Inschrijving Programma Trainers: Toon, Kim Officials: Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardigde: Tinne Jansens Uitslag[...]
16
okt
2022
08:00
Groenen

Provinciale kampioenschappen 16/10

Locatie: Olympisch Zwembad Wezemberg  |  Plaats: Antwerpen
Voorprogramma Inschrijvingen Programma Richtlijnen Trainers: Sven, Toon, Kim, Kenny Officials: Peggy Verstrepen, Julie Lagey, Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardige; Wendy Van Opstal Uitslag [...]
15
okt
2022
08:30
Groenen

Provinciale kampioenschappen 15/10

Locatie: Olympisch Zwembad Wezenberg  |  Plaats: Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijvingen Programma Richtlijnen Trainers: Sven, Kim, Kenny Officials: Peggy Verstrepen, Inge Geebelen, Jo Maes, Oda Steenhoudt Afgevaardige: Stephanie Van den Eede [...]
09
okt
2022
13:00
Groenen

KVZP 400m Cup

Locatie: Zwembad 't Zeepaardje  |  Plaats: 1800 Vilvoorde, Belgie
Voorprogramma Wedstrijdreglement Inschrijving Programma Trainers: Sven Officials: Peggy, Tom Afgevaardigde; Julie Lagey Uitslag Uitslag ZGeel[...]
08
okt
2022
14:30
Groenen

SHARK 400m

Locatie: Zwembad Herentals
Voorprogramma Namiddag Voorprogramma Avond Inschrijving Programma Trainers: Toon, Kim, Kenny Officials: Jessy Blommaert, Oda Steenhoudt, Toon Dillen, Peggy Verstrepen [...]
02
okt
2022
08:00
Groenen

Bokkerijder 2022

Locatie: Lago Pelt
  Voorprogramma VM Voorprogramma NM Wedstrijdreglement Programma VM Programma NM Praktische zaken Uitslag Uitslag ZGeel   Zondag VM Zondag NM Afgevaardigde: Tinne Tinne Officials: [...]
01
aug
2022
16:00
Groenen

Zomerrecordpogingen na BK

Locatie: Zwembad Aarschot
  Voorprogramma Inschrijvingen Programma Uitslag Uitslag ZGeel Inzwemmen 15hJuryvergadering 15.15hStart wedstrijd 16hEinde voorzien rond 19h     Maandag Officials: [...]
29
juli
2022
08:00
Groenen

Belgische Kampioenschappen

Locatie: Zwembad Wezenberg  |  Plaats: Antwerpen, Belgium
  Info (Link naar Website) Inschrijving Entrylist Programma vrijdag Programma zaterdag Programma zondag Uitslag     Vrij VM (29/7) Vrij NM (29/7) Zat. VM (30/7) Zat. NM [...]
26
juli
2022
16:00
Groenen

STW Recordpogingen (St.-Niklaas)

Locatie: Zwembad Sinbad Sint-Niklaas
    Voorprogramma Inschrijving Programma Info Inzwemmen Uitslag Uitslag Zgeel     Di  (26/7) Officials: Toon Trainers: Kim, Sven Afgevaardigde: [...]

Powered by iCagenda