Menu
Home
Welkom
Trainingsuren
Swimrankings
Wedstrijden
Wedstrijd agenda
Wedstrijd archief
Besttijden, Clubrecords, ...
Trainers groenen
Afspraken
Zwemclub GEEL Groenen
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Afgelopen evenementen
Er zijn 291 afgelopen evenementen
- Pagina 11 / 20
Vorige
1
...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...
20
Volgende
19
okt
2019
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen A deel 1
Locatie:
Wezenberg
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: VM: Inge D., Peggy, Tom NM: Inge D., Peggy,
[...]
12
okt
2019
12:00
Groenen
400m Herentals
VoorprogrammaInschrijvingProgramma - Informatie inzwemmenVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
29
sept
2019
14:00
Groenen
ZGEEL Zwemfeest
Voorprogramma InschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
21
sept
2019
09:00
Groenen
Bokkerijder Pelt
Locatie:
Lago Pelt Dommelslag
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL - Officials: ZA NM: Paul S., Bart H., Inge D. ZO VM: Wendy F., Peggy V., Inge D. ZO NM: Peggy V. -
[...]
30
juli
2019
17:00
Groenen
Recordpoging Leuven
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
26
juli
2019
08:00
Groenen
BK
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
23
juli
2019
17:00
Groenen
Recordjacht Berchem
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
19
juli
2019
08:00
Groenen
BJK
Voorprogramma - UitnodigingInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
16
juli
2019
18:00
Groenen
Recordpoging 2019 Zaventem
Locatie:
Gemeentelijk zwembad “De Motte”
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaUitslag - Uitslag ZGEEL Trainers:Officials:Afgevaardigde:
[...]
12
juli
2019
08:00
Groenen
Vlaams Zomer Criterium
VoorprogrammaInschrijving Programma vrijdag - Programma zaterdag - Programma zondag Volledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Vrijdag 12/7 VM NM: Marie-José Q. Jan H.
[...]
07
juli
2019
13:00
Groenen
Netherlands Invitational
Voorprogramma 25m bad (7-11 jaar) - Voorprogramma 50m bad (vanaf 12 jaar) Informatie 25 m bad - Informatie 50m bad Inschrijving 25m bad - Inschrijving 50m badStartlijst 25m bad -
[...]
06
juli
2019
13:00
Groenen
Netherlands Invitational
Voorprogramma 25m bad (7-11 jaar) - Voorprogramma 50m bad (vanaf 12 jaar) Informatie 25 m bad - Informatie 50m bad Inschrijving 25m bad - Inschrijving 50m badStartlijst 25m bad -
[...]
22
juni
2019
11:15
Groenen
Overleg Ouders
02
juni
2019
08:00
Groenen
GP Guy Coolen
Voorprogramma - Uitnodiging Praktische afsprakenInschrijvingProgramma Volledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Peggy Verstrepen Afgevaardigden:
[...]
25
mei
2019
13:00
Groenen
Memorial Brydenbach
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials namiddag: Paul Schoeters, Inge Dries, Peggy VerstrepenOfficials avond:
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Wedstrijden
Wedstrijd archief