Menu
Home
Welkom
Trainingsuren
Swimrankings
Wedstrijden
Wedstrijd agenda
Wedstrijd archief
Besttijden, Clubrecords, ...
Trainers groenen
Afspraken
Zwemclub GEEL Groenen
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Search Results
Groenen
296 events in this category
- Pagina 2 / 20
Vorige
1
2
3
4
5
6
...
20
Volgende
07
jan
2024
08:00
Groenen
AZSC Sprintwedstrijd Pepermans
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials: Julie Lagey, Jo Maes, Oda Steenhoudt, Els Lenaerts, Peggy Verstrepen Afgevaardigde:
[...]
30
dec
2023
08:00
Groenen
Laatste kans Mozka
Locatie:
Vita Den Uyt
|
Plaats:
2400 Mol, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma VM Programma NM Trainer: Julie Lagey Officials: Peggy Verstrepen, Marie-Jose Quix Afgevaardigde: VM: Tinne JansensNM: Jo Maes Uitslag
[...]
26
nov
2023
08:00
Groenen
ALGT Diamond Cup Temse
Locatie:
Vita Scheldebad
|
Plaats:
9140 Temse, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Sven Vereecken, Julie Lagey Officials: Toon Dillen, Oda Steenhoudt Afgevaardigde: Wendy van Opstal, Tinne Jansens
[...]
18
nov
2023
08:00
Groenen
23ste ZN Tweedaagse Nijlen
Locatie:
Gemeentelijk zwembad Nijlen
|
Plaats:
Nijlen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma zaterdag VM Programma zaterdag NM Programma zondag VM Programma zondag NM Trainer: Julie Lagey, Lilliane Janssens
[...]
18
nov
2023
08:00
Groenen
Vlaamse Jeugdkampioenschappen korte baan
Locatie:
Stedelijk zwembad De Pluimen Diksmuide
|
Plaats:
Diksmuide, Belgie
Voorprogramma Inschrijving zaterdag Inschrijving zondag Praktische info Programma zaterdag Programma zondag Trainer: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials: zaterdag: Martijn Nijziel
[...]
11
nov
2023
08:00
Groenen
BK korte baan
Locatie:
LAGO Rozebroeken
|
Plaats:
9000 Gent, Belgie
Inschrijving Reglement Praktische info Programma Programma lange afstand Trainer: Sven Vereecken, toon Dillen Officials: zaterdag VM: Jan Helsen, Julie Lagey, Peggy Verstrepenzaterdag
[...]
29
okt
2023
08:00
Groenen
PK lange afstand
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezemberg
|
Plaats:
2018 Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Sven Vereecken Officials: VM: Toon Dillen NM: Martijn Nijziel, Floor Nijziel Afgevaardigde: VM: Wendy
[...]
21
okt
2023
08:00
Groenen
RGSC Memorial Anteunis
Locatie:
LAGO Rozebroeken
|
Plaats:
9000 Gent, Belgie
Voorprogramma Reglement Inschrijving Programma Praktische info Trainer: Toon Dillen Officials zaterdag: Jo Maes zondag: / Afgevaardigde zaterdag: Oda Steenhoudt zondag: Jo Maes
[...]
14
okt
2023
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen
Locatie:
Vita Den Uyt
|
Plaats:
2400 Mol, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainer: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials: zaterdag VM: Martijn Nijziel, Floor Nijziel, Jo Maes, Julie Lagey zaterdag NM: Martijn
[...]
08
okt
2023
08:00
Groenen
Swimming Cup Zennevallei
Plaats:
1600 Sint Pieters Leeuw, Belgie
Voorprogramma Reglement Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials: Oda Steenhoudt, Peggy Verstrepen, Jo Maes Afgevaardigde: Wendy Van Opstal
[...]
31
juli
2023
18:00
Groenen
KVZP recordpoging (enkel voor BK zwemmers)
Locatie:
Zwembad 't Zeepaardje
|
Plaats:
1800 Vilvoorde, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainer: Sven Vereecken Officials Afgevaardigde: Wendy Van Opstal Uitslag BELANGRIJKE INFO:Het zwembad van Vilvoorde is nog steeds gesloten owv
[...]
28
juli
2023
18:38
Groenen
Belgische kampioenschappen +15j
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
Praktische info Inschrijving Voorlopig programma Trainers: Sven Verreecken Officials Afgevaardigde: Vrijdag VM Stephanie Van den Eede
[...]
25
juli
2023
17:00
Groenen
STW recordpoging (enkel voor BJK zwemmers)
Locatie:
Sinbad
|
Plaats:
9100 Sint Niklaas, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Kim Kielbaey Officials: Floor Nijziel, Martijn Nijziel Afgevaardigde: Oda Steenhoudt Uitslag
[...]
21
juli
2023
18:00
Groenen
Belgische kampioenschappen -15j
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
Praktische info Inschrijving Programma Trainers: Toon Dillen, Kim Kielbaey Officials Afgevaardigde: Vrijdag VM Oda Steenhoudt
[...]
18
juli
2023
17:00
Groenen
SCZ Recordpoging (Vlaamse Zomercriterium zwemmers)
Locatie:
Zwembad "De Motte"
|
Plaats:
Zaventem, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers: Toon Dillen Officials: Wendy Fierens Afgevaardigde; Karine Bogaerts Uitslag
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Wedstrijden
Wedstrijd archief