Menu
Home
Welkom
Trainingsuren
Swimrankings
Wedstrijden
Wedstrijd agenda
Wedstrijd archief
Besttijden, Clubrecords, ...
Trainers groenen
Afspraken
Zwemclub GEEL Groenen
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Search Results
Groenen
296 events in this category
- Pagina 11 / 20
Vorige
1
...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...
20
Volgende
09
nov
2019
08:00
Groenen
BK korte baan
Locatie:
Zwembad Rozenbroeken
|
Plaats:
Gent
Voorprogramma - UitnodigingInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Za: Jan Helsen Zo: Jan Helsen Afgevaardigde: Za: VM: Stephanie
[...]
01
nov
2019
08:00
Groenen
Jeugdwedstrijd Aartselaar
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
27
okt
2019
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen B-race deel 2
Locatie:
Wezenberg
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: VM: Marie-José Jan Helsen NM: Marie-José Jan
[...]
26
okt
2019
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen A deel 2
Locatie:
Wezenberg
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: VM: Inge D., Jan Helsen NM: Tom, Jan Helsen
[...]
20
okt
2019
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen B-race deel 1
Locatie:
Wezenberg
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: VM: Marie-José NM: Marie-José
[...]
19
okt
2019
08:00
Groenen
Provinciale kampioenschappen A deel 1
Locatie:
Wezenberg
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: VM: Inge D., Peggy, Tom NM: Inge D., Peggy,
[...]
12
okt
2019
12:00
Groenen
400m Herentals
VoorprogrammaInschrijvingProgramma - Informatie inzwemmenVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
29
sept
2019
14:00
Groenen
ZGEEL Zwemfeest
Voorprogramma InschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
21
sept
2019
09:00
Groenen
Bokkerijder Pelt
Locatie:
Lago Pelt Dommelslag
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL - Officials: ZA NM: Paul S., Bart H., Inge D. ZO VM: Wendy F., Peggy V., Inge D. ZO NM: Peggy V. -
[...]
30
juli
2019
17:00
Groenen
Recordpoging Leuven
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
26
juli
2019
08:00
Groenen
BK
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
23
juli
2019
17:00
Groenen
Recordjacht Berchem
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
19
juli
2019
08:00
Groenen
BJK
Voorprogramma - UitnodigingInschrijvingProgrammaVolledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Afgevaardigden: Trainers:
[...]
16
juli
2019
18:00
Groenen
Recordpoging 2019 Zaventem
Locatie:
Gemeentelijk zwembad “De Motte”
VoorprogrammaInschrijvingProgrammaUitslag - Uitslag ZGEEL Trainers:Officials:Afgevaardigde:
[...]
12
juli
2019
08:00
Groenen
Vlaams Zomer Criterium
VoorprogrammaInschrijving Programma vrijdag - Programma zaterdag - Programma zondag Volledige uitslag - Uitslag ZGEEL Officials: Vrijdag 12/7 VM NM: Marie-José Q. Jan H.
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Wedstrijden
Wedstrijd archief