Menu
Home
Club
De club ZGEEL
Reglement
Formulieren
Verzekering
Privacy verklaring
ZGEEL 2-daagse
ZGEEL 2-daagse 2019
ZGEEL 2-daagse 2020
ZGEEL 2-daagse 2022
ZGEEL 2-daagse 2023
ZGEEL 2-daagse 2024
Open water
Open Water ZGEEL 2023
Open water ZGEEL 2022
Open water algemeen 2022
Open water ZGEEL 2019
Kalender
Sponsors
Contact
Bestuur
Verantwoordelijken
G-wedstrijd
G-wedstrijd 2024
Zwemclub GEEL
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Search Results
Groenen
39 events in this category
- Pagina 1 / 4
1
2
3
4
Volgende
14
apr
2023
16:00
Groenen
AIYSC ZOLA (enkel voor B-selectie)
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma vrijdag Programma zaterdag Programma zondag Trainer: Kenny Roosenbroeck Officials: Peggy Verstrepen (zat.) Afgevaardigde: Karin Bogaerts
[...]
21
apr
2023
08:00
Groenen
BK Open
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Informatie Voorprogramma Inschrijving Programma Wedstrijdinfo Trainer: Sven Vereecken Official: vrijdag: Inge Geebelen, Jan Helsen
[...]
30
apr
2023
07:00
Groenen
AZK competitiewedstrijd (enkel voor jeugdselectie)
Locatie:
Gemeentelijk zwembad Kalmthout
|
Plaats:
2920 Kalmthout, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainer: Toon Officials: Jo Maes, Jessy Blommaert Afgevaardigde Uitslag
[...]
30
apr
2023
13:00
Groenen
Challenge Dauven 2023 (enkel voor geselecteerde zwemmers)
Locatie:
Olympisch Zwembad Seraing
|
Plaats:
4100 Seraing, Belgie
Voorprogramma lijst starturen Programma Trainer: Toon Dillen Official: Jo Maes Afgevaardigde Uitslag
[...]
06
mei
2023
07:00
Groenen
First Meeting Gent
Locatie:
LAGO Rozebroeken
|
Plaats:
Gent, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Sven Vereecken, Kim Kielbaey Officials: zaterdag VM Toon Dillen, Peggy Verstrepenzaterdag
[...]
14
mei
2023
07:00
Groenen
Laqua Speedo Cup Leuven
Locatie:
Zwembad Sportoase Leuven
|
Plaats:
3001 Leuven, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogrammat NM Inschrijving Programma VM Programma NM Praktische info Trainers: Sven Vereecken, Kim Kielbaey Officials; VM: Julie Lagey, Oda Steenhoudt, Inge
[...]
17
mei
2023
16:00
Groenen
Speedo Meeting Oostende 2023
Locatie:
Zwembad Brigitte Becue
|
Plaats:
Oostende, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Uurschema Trainers: Kim Kielbaey, Toon Dillen, Kenny Roosenbroeck Officials: woensdag: Jessy
[...]
24
juni
2023
07:00
Groenen
MOZKA Grote Prijs Gerard Boets
Locatie:
Vita Den Uyt
|
Plaats:
2400 Mol, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers: Toon Dillen, Kim Kielbaey Officials: Jo Maes, Marie-jose Quix, Peggy Verstrepen (zon.), Wendy Fierens (zat.) Afgevaardigde: Wendy Van Opstal
[...]
14
juli
2023
12:00
Groenen
Vlaams Zomercriterium 2023
Praktische info Voorprogramma Inschrijving Programma vrijdag zaterdag
[...]
18
juli
2023
17:00
Groenen
SCZ Recordpoging (Vlaamse Zomercriterium zwemmers)
Locatie:
Zwembad "De Motte"
|
Plaats:
Zaventem, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers: Toon Dillen Officials: Wendy Fierens Afgevaardigde; Karine Bogaerts Uitslag
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Kalender