Menu
Home
Club
De club ZGEEL
Reglement
Formulieren
Verzekering
Privacy verklaring
ZGEEL 2-daagse
ZGEEL 2-daagse 2019
ZGEEL 2-daagse 2020
ZGEEL 2-daagse 2022
ZGEEL 2-daagse 2023
ZGEEL 2-daagse 2024
Open water
Open Water ZGEEL 2023
Open water ZGEEL 2022
Open water algemeen 2022
Open water ZGEEL 2019
Open Water ZGEEL 2024
Kalender
Sponsors
Contact
Bestuur
Verantwoordelijken
G-wedstrijd
G-wedstrijd 2024
Zwemclub GEEL
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Search Results
Groenen
10 events in this category
04
mei
2024
08:00
Groenen
First Meeting Gent
Locatie:
LAGO Rozebroeken
|
Plaats:
9000 Gent, Belgie
Voorprogramma Wedstrijdreglement Inschrijving Praktische info Programma Trainer zaterdag: Thomas Thijs zondag: Sven Vereecken Officials zaterdag: Els Lenaerts, Martijn Nijziel, Peggy
[...]
18
mei
2024
08:00
Groenen
Shark Memorial F. Brydenbach
Locatie:
zwembad Netepark
|
Plaats:
2200 Herentals, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Toon Dillen Officials: Els Lenaerts, Marie-José Quix, Floor Nijziel, Martijn Nijziel Afgevaardigde; Wendy Van Opstal
[...]
01
juni
2024
08:00
Groenen
DMB Candy Cup Bree (9-10 Jarige)
Locatie:
Zwembad de Sprink
|
Plaats:
3960 Bree, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Officials: / Afgevaardigde: Jo Maes Uitslag
[...]
02
juni
2024
08:00
Groenen
DMB Guy Coolen Bree
Locatie:
Zwembad de Sprink
|
Plaats:
3960 Bree, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Toon Dillen , Sven Vereecken Officials: Jo Maes Afgevaardigde: Tine Jansens Uitslag
[...]
22
juni
2024
08:00
Groenen
MOZKA Grote Prijs Gerard Boets
Locatie:
Vita Den Uyt
|
Plaats:
2400 Mol, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Toon Dillen, Sven Vereecken Officials: Zaterdag VM: Els Lenaerts, Peggy Verstrepen, Jo Maes, Oda SteenhoudtZaterdag NM:
[...]
12
juli
2024
12:00
Groenen
Vlaams Zomercriterium 2024
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Officials: Vrijdag NM: Peggy Verstrepen, Jan HelsenZaterdag VM: Peggy
[...]
19
juli
2024
08:30
Groenen
Belgische kampioenschappen -15j
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
Uitnodinging Voorprogramma Reglement Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Officials: Vrijdag NM: Peggy Verstrepen, Jan HelsenZaterdag VM: Peggy Verstrepen, Jan
[...]
23
juli
2024
16:00
Groenen
STW recordpoging (BJK)
Locatie:
Sinbad
|
Plaats:
9100 Sint Niklaas, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Officials: Afgevaardigde: Uitslag
[...]
26
juli
2024
08:30
Groenen
Belgische kampioenschappen +15j
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Uitnodinging Voorprogramma Reglement Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Officials: Vrijdag NM: Peggy Verstrepen, Jan HelsenZaterdag VM: Peggy Verstrepen, Jan
[...]
29
juli
2024
16:00
Groenen
KAZS recordwedstrijd (BK)
Locatie:
Zwembad Aarschot
|
Plaats:
Aarschot, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma Trainer: Officials: Afgevaardigde: Uitslag
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Kalender