Toekomstige evenementen

Er zijn 13 toekomstige evenementen

02
okt
2022
08:00
Groenen

Bokkerijder 2022

Locatie: Lago Pelt
  Voorprogramma VM Voorprogramma NM Wedstrijdreglement Inschrijving Uitslag     Zondag VM Zondag NM Afgevaardigde: Tinne Tinne Officials: Jessy, Martijn Jessy, Martijn Trainers: [...]
08
okt
2022
14:30
Groenen

SHARK 400m

Locatie: Zwembad Herentals
Voorprogramma Namiddag Voorprogramma Avond Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag  [...]
15
okt
2022
08:30
Groenen

Provinciale kampioenschappen 15/10

Locatie: Olympisch Zwembad Wezenberg  |  Plaats: Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijvingen Programma Afgevaardige Officials trainers    [...]
16
okt
2022
08:00
Groenen

Provinciale kampioenschappen 16/10

Locatie: Olympisch Zwembad Wezemberg  |  Plaats: Antwerpen
Voorprogramma Inschrijvingen Programma Afgevaardige Officials trainers  [...]
23
okt
2022
08:00
Groenen

Memorial Anteunis Gent

Locatie: LAGO Rozebroeken  |  Plaats: Gent, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Wedstrijdreglement Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
23
okt
2022
08:00
Groenen

Provinciale kampioenschappen lange afstand

Locatie: Topsportbad Zwembad Wezenberg  |  Plaats: Antwerpen, Belgie
Voorprogramma VM Voorprogramma NM Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
11
nov
2022
08:00
Groenen

Jeugdcriterium Genk 2022

Locatie: SportinGenk Park  |  Plaats: Genk, Belgie
Voorstel voorprogramma Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde uitslag[...]
12
nov
2022
07:00
Groenen

BK OPEN 25m 2022

Locatie: Zwembad Sportoase  |  Plaats: 3001 Leuven, Belgie
Voorprogramma  Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
19
nov
2022
07:00
Groenen

VJK korte baan Hasselt

Locatie: zwembad Kapermolen  |  Plaats: 3500 Hasselt, Belgie
Voorprogramma Wedstrijdreglement Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
19
nov
2022
08:00
Groenen

22st ZN tweedaagse Nijlen

Locatie: Gemeentelijk sportcentrum  |  Plaats: 2560 Nijlen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
27
nov
2022
08:00
Groenen

ALGT Diamondcup Temse

Locatie: Scheldebad  |  Plaats: Temse, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
18
dec
2022
08:00
Groenen

DMB X Mass-Ball Bree

Locatie: Zwembad de Sprink  |  Plaats: 3960 Bree, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]
30
dec
2022
08:00
Groenen

MOZKA laatste kans wedstrijd

Locatie: Vita Den Uyt  |  Plaats: 2400 Mol, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers Officials Afgevaardigde Uitslag[...]

Powered by iCagenda